Oferta Firma Dostawcy Transport Galeria Wydarzenia Mapa
Cement
Wapno
Wełny budowlane
Płyty kartonowo-gipsowe
Ceramika budowlana
Beton komórkowy
Pokrycia dachowe
Orynnowanie
Okna dachowe
Chemia budowlana
Opał
zegarkow repliki repliki rolex

Powrót do wydarzeń

! ! ! NARESZCIE ZWYCIĘSTWO ! ! !

VIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FUTSAL DOK 2012
POD HASŁEM "SPORT BEZ NAŁOGÓW I PRZEMOCY"
O PUCHAR ZARZĄDU MIEJSKIEGO TKKF W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM.


W tym roku turniej odbył się w niedzielę 26 lutego. Bez zmian głównym sponsorem była firma DALMET organizatorami DOK i ZSnr8, pomysłodawca, wykonawca - główny instruktor DOK pan Tadeusz Lubicki - trener drużyn DOK DALMET i DOK II DALMET, które to drużyny sponsorowane są przez pana Krzysztofa Milczarka. Zmiany nastąpiły wśród zaproszonych drużyn. Cztery nowe drużyny, dwie aż ze Zduńskiej Woli MAXIMUM I i MAXIMUM II, dwie tomaszowskie: RKS Lechia 1923 Junior - najmłodsi uczestnicy i WKS KAWALERIA Tomaszów Maz. Drużyny KW PSP Łódź i URB RAK Ciebłowice Duże to już nasi stali bywalcy, a gospodarze to oczywiście DOK Dalmet i DOK II Dalmet. Zmian dokonano też w regulaminie - druga część turnieju, czyli po wyjściu z grup, odbywała się systemem pucharowym. Ilość meczów pozostała taka sama ale w poprzednich turniejach gdzie druga część odbywała się systemem "każdy z każdym", czyli tak jak w grupach, mogło dojść do sytuacji, że mecz decydujący o zwycięstwie w turnieju nie był ostatni. Teraz jest bardziej emocjonująco ostatnie mecze są kolejno o 7, 5, 3 i 1 miejsce.

Po czterech latach przerwy tj. od 2008 nareszcie doczekaliśmy się zwycięstwa. W bardzo nerwowym
i fascynującym meczu finałowym DOK Dalmet pokonali naszych nowych gości MAXIMUM I 2 : 0.
W meczu o trzecie miejsce DOK II DALMET pokonali MAXIMUM II 3 : 1. Biorąc pod uwagę obie nasze drużyny był to najlepszy rok ze wszystkich poprzednich - zdobyliśmy 1 i 3 miejsce. Poziom turnieju jest nadal bardzo wysoki. Zawsze gościmy wspaniałych sędziów z wydziału sędziowskiego Skierniewice. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i firmy DALMET wszystko jest doskonale zorganizowane. Co roku przed turniejem zostaje wydawana broszurka ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o turnieju.
W trakcie turnieju można było nabyć posiłek, przez cały czas była oprawa muzyczna i bardzo duże zainteresowanie lokalnej społeczności. Czy może jeszcze się coś poprawić - zobaczymy za rok!

Poniżej wyniki i fotografie.
Powrót do wydarzeń