Oferta Firma Dostawcy Transport Galeria Wydarzenia Mapa
Cement
Wapno
Wełny budowlane
Płyty kartonowo-gipsowe
Ceramika budowlana
Beton komórkowy
Pokrycia dachowe
Orynnowanie
Okna dachowe
Chemia budowlana
Opał
zegarkow repliki repliki rolex

P O K R Y C I A     D A C H O W EGrupa BALEX
Przez cały okres istnienia firma intensywnie rozwija się, poszerzając swoją działalność zarówno geograficznie, jak i w zakresie oferowanych produktów. Aktualnie posiadamy 5 specjalistycznych zakładów produkcyjnych, 22 oddziały sprzedaży w Polsce i 8 za granicą. Rozwijamy również działalność eksportową zgodnie z możliwościami produkcyjnymi firmy i potrzebami zagranicznych odbiorców. Nieustannie udoskonalamy jakość oferowanych produktów, wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne oraz poszerzamy asortyment.

www.balex.com.plTondach
Pierwszą cegielnię w Gleinstätten wybudowano już w 1881 roku. Dzięki wciąż poprawiającej się jakości wyrobów tego zakładu, które były produkowane zawsze z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, możliwe było wybudowanie następnych zakładów. Obecnie do koncernu noszącego nazwę TONDACH Gleinstätten należą cztery zakłady produkcyjne w Austrii. W tym kraju firma jest jedynym producentem palonej dachówki na rynku. W latach dziewięćdziesiątych koncern wstąpił też na rynki zagraniczne. Obecnie należy do tej grupy dwadzieścia zakładów produkcyjnych w całej Europie. Konkretnie jest to pięć zakładów w Republice Czeskiej, cztery zakłady na Węgrzech i cztery w Austrii, dwa zakłady w Chorwacji i po jednym w Słowenii, Słowacji, Serbii, Macedonii i Rumunii.

www.tondach.plBRAAS POLSKA Sp. z o.o.
Istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Spółka rozpoczęła swą działalność w 1993 roku, jako Biuro Handlowe w Poznaniu, oferując produkty sprowadzane z Niemiec. Duże zainteresowanie klientów pokryciami dachowymi najwyższej jakości spowodowało, iż w sierpniu 1995 roku został otwarty w Opolu magazyn handlowy. Rok później w tym samym miejscu uruchomiono również zakład produkcyjny (czerwiec 1996r.). W skutek stale rosnącego zapotrzebowania na dachówkę Braas podjęto decyzję o wybudowaniu drugiej fabryki w Płońsku, w której zainstalowano najnowocześniejszą w Europie linię technologiczną do produkcji dachówek (czerwiec 1999r.). Wkrótce otwarto kolejne magazyny handlowe, które obecnie znajdują się w Opolu, Pile, Płońsku, Szczecinie, a także Gdyni i Krakowie. W miejscach tych można zamówić specjalistyczny transport samowyładowczy, gwarantujący profesjonalny dowóz produktów Braas bezpośrednio na budowę. Dodatkowo kompleksową obsługą zajmują się wyspecjalizowane firmy handlowe, których fachowy personel dba o zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów. Wraz z grupą najlepszych firm handlowych Braas Polska zainicjowała Program Współpracy Braas Główny Partner, którego celem jest zapewnienie wszystkim klientom jak najwyższego poziomu obsługi oraz jak najlepszych standardów współpracy.

www.braas-polska.com.plRoben
Początki firmy Röben sięgają już XIX wieku. W 1855 roku August Lauw założył we fryzyjskim Bockhorn pierwszą z ośmiu cegielni, których popularność szybko przysporzyła mu opinię „Króla Cegły”. W 1900 roku Bernhard Friedrich Röben wydzierżawił od Augusta Lauwa, swego teścia, cegielnię w Zetel - Schweinebrück, która dała początek firmie Röben.

www.roben.plGrupa ICOPAL
To światowy lider w dziedzinie materiałów hydroizolacjyjnych działający na rynku budowlanym od roku 1876. Obecnie koncern posiada 39 zakładów produkcyjnych i 97 biur handlowych w 30 krajach świata oraz zatrudnia 3900 pracowników. Od roku 1999 koncern Icopal reprezentowany jest w Polsce przez Polską Grupę ICOPAL

www.icopal.pl