Oferta Firma Dostawcy Transport Galeria Wydarzenia Mapa
Cement
Wapno
Wełny budowlane
Płyty kartonowo-gipsowe
Ceramika budowlana
Beton komórkowy
Pokrycia dachowe
Orynnowanie
Okna dachowe
Chemia budowlana
Opał
zegarkow repliki repliki rolex

B E T O N     K O M Ó R K O W YYTONG
Optymalizacja to jedna z głównych zasad, którą kieruje się YTONG rozwijając swój system budowlany. Istotą optymalizacji jest maksymalne rozszerzenie możliwości i równoczesne utrzymanie się w grupie najniższych kosztów w budownictwie.

http://www.xella.plGRUPA PREFABET
Grupa Prefabet S.A. pragnie Państwu zaoferować nasz główny produkt BETON KOMÓRKOWY. Specjalizujemy się w jego produkcji, dokładamy wszelkich starań aby nasz wyrób był coraz doskonalszy. Mamy nadzieję, że nam się to udaje. Świadczą o tym różnego rodzaju certyfikaty, które uzyskaliśmy. Dowodem są także tysiące domów, hal produkcyjnych i innych obiektów wzniesionych z naszego betonu komórkowego. Praktyka potwierdza, że nasz materiał jest trwały, ciepły i zdrowy.

www.grupa-prefabet.plSOLBET
Bloczki naszej produkcji produkowane są od 1962 roku w technologii piano-gazo-silikatu z użyciem popiołów z węgla kamiennego, piasku, wapna i kamienia gipsowego. Spełniają warunki określone w kryteriach technicznych uprawniających do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa, potwierdzającym, że wyrób nie stwarza zagrożenia dla życia, zdrowia, mienia i środowiska.

www.solbet-stw.plH + H
W XXI wieku na uwagę w każdej dziedzinie techniki zasługiwać będą tylko te rozwiązania, które gwarantują odpowiednią jakość i wymierne korzyści ekonomiczne. Tendencja ta dotyczy także materiałów budowlanych, a w szczególności materiałów ściennych.
Beton komórkowy H+H POLSKA jest znanym i ogólnie cenionym na rynku materiałem budowlanym nowej generacji o unikatowych właściwościach. W nim połączyły się najlepsze właściwości dwóch najdawniejszych materiałów budowlanych : kamienia i drewna.

www.HplusH.pl