Oferta Firma Dostawcy Transport Galeria Wydarzenia Mapa
Cement
Wapno
Wełny budowlane
Płyty kartonowo-gipsowe
Ceramika budowlana
Beton komórkowy
Pokrycia dachowe
Orynnowanie
Okna dachowe
Chemia budowlana
Opał
zegarkow repliki repliki rolex

W E Ł N Y     B U D O W L A N EIsover
Wełna mineralna w bezpośredni sposób wpływa na jakość życia człowieka każdego dnia, zapewniając ochronę przed chłodem w zimie lub zbyt wysoką temperaturą w lecie, wilgocią, hałasem i ogniem. Produkty SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA gwarantują przyjazny klimat w pomieszczeniach, w których żyją i pracują ludzie, ale także w tych, które służą zwierzętom hodowlanym.

www.isover.plURSA
URSA Polska - to partner, który zapewnia materiały izolacyjne i różne systemy - wszystko z jednego źródła. Nasze podstawowe produkty to wełna mineralna i polistyren ekstrudowany. Dzięki nim zapewniamy wszystkie rozwiązania w zakresie izolacji termicznej i wyciszenia. Przemysł konstrukcyjny, inżynieria lądowa, izolacje techniczne, sufity, ściany czy podłogi – URSA oferuje rozwiązania dla wszystkich.

www.ursa.plStyropol
STYROPOL Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów w branży styropianowej w Polsce. Istnieje od 1991 roku. Styropol należy do jednej z dywizji grupy Schwenk - Dämmtechnik. Schwenk Dämmtechnik zajmuje się techniką izolacyjną. Oprócz tego koncern Schwenk to europejski lider w zakresie produkcji cementu i transportu betonu. Styropol promuje działania mające na celu tworzenie specjalistycznych produktów izolacyjnych i systemowych rozwiązań dla profesjonalistów.

www.styropol.pl