Oferta Firma Dostawcy Transport Galeria Wydarzenia Mapa
Cement
Wapno
Wełny budowlane
Płyty kartonowo-gipsowe
Ceramika budowlana
Beton komórkowy
Pokrycia dachowe
Orynnowanie
Okna dachowe
Chemia budowlana
Opał
zegarkow repliki repliki rolex

C H E M I A     B U D O W L A N ANorgips
NORGIPS jest firmą obecną na polskim rynku od 1993 roku. Od 2004 r. działamy
jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
Oferujemy wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Systemy te wykonane są z odpowiednich rodzajów płyt gipsowo - kartonowych, profili systemowych, gipsów szpachlowych i klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów.

www.norgips.plGrupa Atlas
W skład GRUPY ATLAS wchodzi dwanaście podmiotów gospodarczych, w tym jeden poza granicami kraju, na Białorusi. Koncern posiada dwanaście zakładów produkcyjnych oraz pięć własnych kopalni: gipsu, anhydrytu i piasku kwarcowego. Większość spółek grupy produkuje wyroby z zakresu chemii budowlanej, jedna dystrybuuje energię elektrycznš oraz wodę, kolejna zajmuje się transportem towarowym.

www.atlas.com.plIzolbet
Firma IZOLBET rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w miejscowości
Golanki Górne k/Płocka. Obecnie IZOLBET jest prywatną Firmą rodzinną
Kazimierza, Roberta i Marcina Majchrzaków z Gostynina.

Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET®, stosowanych w budownictwie - jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody, do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji
i przyklejania pap oraz smołę i lepiki na gorąco.

www.izolbet.com.plKMK Gips Sp. z o.o.
97-360 Kamieńsk
ul. Wojska Polskiego 21
tel./fax 044 681 75 94
e-mail: kmkgips@kmkgips.pl


www.kmkgips.plKREISEL
Technika Budowlana Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma posiada pięć zakładów produkcyjnych - w Poznaniu (centrala), w Będzinie k/Katowic, w Ujeździe k/Tomaszowa Mazowieckiego, w Kaliskach Kujawskich k/Lubienia oraz w Rogowcu. Od 2005 roku firma posiada także kopalnię kruszyw i piasku EuroKrusz w Nowym Mieście nad Pilicą.

www.kreisel.com.plGrupa ALPOL
Jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej oraz wapna hydratyzowanego. Firmę tworzą doświadczeni i kompetentni ludzie. Nasze atuty to elastyczność w myśleniu i działaniu, zapał i inwencja w pracy.


www.alpol.plFRANSPOL
Na rynku wypełniaczy jesteśmy obecni, oferując szeroki wachlarz wypełniaczy do farb, lakierów, szpachli, chemii budowlanej, budowlanej, tworzyw sztucznych, przemysłu gumowego itd. Wśród oferowanych produktów znajdziecie Państwo m.in. unikalne granulaty włoskiego marmuru Carrara białe i kolorowe (naturalne oraz barwione), pochodzącą z Francji błyszczącą mikę czy ultralekkie "mikrosfery" Oferujemy także różne gatunki Wollastonitu znajdujące zastosowanie m.in. w przemyśle gumowym, tworzyw sztucznych i ceramice.

www.franspol.pl/Selena TYTAN
Piana poliuretanowa jest wielofunkcyjnym materiałem syntetycznym wykorzystywanym do mocowania, wypełniania, izolowania, utwierdzania, formowania, doszczelniania, wyciszania dużych i małych pęknięć i szczelin w betonie, tynku, cegle, deskach podłogowych, szkle, drewnie i styropianie.
Piany poliuretanowe są zwłaszcza często używane podczas wznoszenia i renowacji budynków.
Jeśli przyjrzymy się nowopowstałym budynkom, to zobaczymy, że piana została zastosowana w wielu miejscach.

www.selena.plKerakoll
Kerakoll jest jedną z największych na świecie firm z sektora chemii budowlanej, ze znaczącą obecnością w międzynarodowym środowisku profesjonalnych systemów układania materiałów wykończeniowych, specjalistycznych produktów chemicznych, rozwiązań dla rekonstrukcji budynków stanowiących nasze dziedzictwo. Kerakoll posiada zakłady produkcyjne i biura w ponad 150 miejscach, w ponad 25 krajach. Firma Kerakoll jest w pełni znaczenia tego słowa międzynarodowa.

kerakoll.com.pl